Lubrikační gel do každé rodiny

Lubrikační gel má neocenitelnou vlastnost. Dokáže totiž i velmi nepříjemné pocity proměnit ve skutečný požitek. Potvrdit by to mohly statisíce lidí po celé planetě. Samozřejmě v případě, že by se všichni, kdo jej používají, přiznali k tomu, že ho mají v ložnici. I přes to, jak je jeho používání běžné a umožňuje nám vychutnat si sex se vším všudy, jeho nákup být takovým potěšením už nemusí. Pokud trpíte ostýchavostí, jistě víte, co máme na mysli. Naštěstí žijeme v době, kdy je nakupování po internetu tak jednoduché, jako lusknutí prsty. Což je v jistém smyslu nepopiratelná výhoda zejména oproti minulým časům, kdy nezbývalo, než dojít přímo do obchodu. Tam si vystát frontu, před všemi sdělit co potřebujete a nákup si tak doslova protrpět.

Někdy nutnost, jindy zpestření, vždycky zábava

Ale vraťme se k možnostem, které nám lubrikační gely přináší. Klasikou je jejich využití v případě, že žena trpí nedostatečným zvlhčením vaginální sliznice. Lidově řečeno to zkrátka drhne. A je úplně jedno, jestli máte tenhle problém spojený s vyšším věkem, případně vás zrovna trápí kvůli nadměrnému stresu, hormonální nerovnováze, strachu z nevyzkoušených erotických pomůcek, nebo proto, je váš milenec tolik náruživý, že mu nemůžete stačit i kdybyste sebevíc chtěla. Samozřejmě, že lubrikační gely nepomáhají jen ženám. Využívají je také muži, ať už při análním sexu nebo třeba komfortnější masturbaci. Nezáleží na tom, jestli je pro vás jeho používání nutností, vždycky se totiž nakonec promění v zábavu.

Začněte si znovu užívat

Pokud si v intimních chvílích dokážete užít nejrůznější vůně, ale i příchutě, pak jsou tou nejlepší volbou lubrikační gely na vodní bázi. Jsou totiž zcela přírodní. Takže pokud vás trápí třeba zábrany při orálním sexu, vyberte si tu správnou vůni nebo příchuť a přesvědčte se o tom, že není čeho se bát. Naopak téhle praktice velmi pravděpodobně přijdete na chuť, a to doslova. Jakkoli bláznivě to bude znít, lubrikační gely mohou do vašeho milostného života vrátit jiskru a probudit spící vášeň. Stačí si jen znovu připomenout, jaké to bylo na začátku. Možná se zatím zdráháte vyzkoušet nové sexuální polohy. Zkuste do vašich hrátek nejprve zapojit kvalitní lubrikant a začnou se dít věci. Jakmile zjistíte, že se problém s nedostatečným zvlhčením vyřešil jako mávnutím kouzelného proutku, strach nebo ostýchavost opadne, zábrany zmizí a budete chtít víc. Je to o tom nebát se experimentovat a užívat si jeden druhého nebo sami sebe. Pravidla neexistují, tím jediným je dělat to, co se vám líbí.

Kvalita je zárukou spokojenosti

Když chcete mít zároveň jistotu, že se z příjemného experimentování nestane noční můra, pak nezapomeňte gel nejprve vyzkoušet na malé části vaší pokožky, abyste si byli jistí, že vám nezpůsobí jakoukoli nežádoucí reakci. Ono totiž místo erotického dusna řešit dusno v podobě alergické rekce není až tak zábavné. A stát se to může, ať už použijete jakýkoli lubrikant. Pak už je však, jak se lidově říká, pozdě bycha honit. Ti, jejichž pleť je citlivější by měli preferovat lubrikační gely, které jsou vyrobeny na vodní bázi. Takové mají přírodní složení a tudíž velmi vysokou pravděpodobnost, že pleť nepodráždí. Na rozdíl od lubrikantů se silikonem, nebo olejem, se také velmi jednoduše smývají vodou. Navíc se bez problémů se snáší s kondomy, erotickými pomůckami, ale i nitroděložním tělískem. Víc kladů snad ani nelze vyjmenovat. Nezbývá než sázet na kvalitu, protože pak se ani u lubrikačních gelů na vodní bázi nedočkáte nepříjemného lepení, rychlého vysušování nebo nepříjemných žmolků.