Lubrikační gel zpestří váš milostný život

Stále ještě mnohými zažitý mýtus spojený s lubrikačními gely je ten, že jsou vhodné jen pro páry, které mají v sexu problémy. Kdybychom to nazvali pravým jménem, že je určen těm, kterým to v milostném životě nejde úplně hladce. To ale ani zdaleka není pravda. Ano, samozřejmě, že hlavní výhodou lubrikačních gelů je jejich pomoc se zvlhčením. Ale vhodně zvolený lubrikační gel vám velmi jednoduchým způsobem může váš sexuální život především zpestřit.

S jeho využitím zapomenete na nepříjemné tření, k němuž může dojít kdykoli a jež vám může naprosto zbytečně způsobit drobné, zato však bolestivé oděrky. Lubrikační gel se vám bude hodit jak v případě, že plánujete příjemný večer ve dvou, tak ve chvílích, které hodláte věnovat jen sami sobě. Obě varianty jsou úplně přirozené a je proto chytré mít v záloze vše potřebné.

 

Vybírejte šetrné lubrikační gely

Lubrikační gely mohou mít nejrůznější složení. K těm nejen jednoduše dostupným, ale také velmi oblíbeným patří ty, jež jsou vyrobeny na vodní bázi. Jsou totiž k pokožce velmi šetrné a zároveň fungují opravdu efektivně. Nejen, že skvěle zvlhčují, ale vaši pokožku ani sliznici nepodráždí. Vždy je dobré, vyzkoušet si konkrétní gel nejdříve na kousku vaší kůže a přesvědčit se o tom, že na něj pokožka negativně nereaguje. U takto vyzkoušených gelů si tak poté bezstarostně užijete všech slastí a nemusíte se bát žádného nechtěného překvapení ve formě pálení, vyrážky nebo třeba ekzému. Skvělé je, že jej můžete zapojit do intimních chvilek i v případě, kdy do hry vstupují nejrůznější erotické pomůcky. Šetrné složení lubrikantu na vodní bázi jim nijak neuškodí a navíc si rozumí i s kondomy, takže už se není na co vymlouvat. Spojit ochranu s experimenty v posteli můžete třeba hned. Jestli se chystáte zažít v sexu cokoli nového, pak na lubrikační gel nezapomeňte. Jeho přítomnost totiž počáteční nervozitu rychle zažene. Dodá vám jistotu příjemného a bezbolestného zážitku.

 

Nezapomeňte ani na příchuť

A pokud si chcete postelové hrátky doslova vychutnat, pak vybírejte lubrikační gely s příchutí. Určitě mezi nimi vyberete takovou, která vám bude vyhovovat. Vždyť při intimních chvilkách zapojujeme všechny naše smysly. Během našich společných intimních zážitků přece vnímáme a prožíváme dané okamžiky nejen pomocí našich očí a dotyků, často zapojujeme i naše chuťové pohárky. Takže když už si lubrikační gel vybíráte, zohledněte i tuhle zdánlivou maličkost, která někdy až velmi překvapivě dovede prohloubit vaše zážitky.

 

Jak vlastně lubrikační gel použít?

Když už máte vybráno, zbývá to nejzábavnější, tedy samotné použití v praxi. Lubrikační gel se používá úplně jednoduše. Stačí ho jednoduše nanést tam, kam potřebujete, a to i včetně vašich erotických pomůcek. Bude skvělým pomocníkem třeba při samotné předehře, protože se vám díky jeho zvlhčujícímu účinku budou skvěle masírovat všechna citlivá místa. Vše půjde naprosto hladce, senzitivita se znásobí, což přirozeně navodí mnohem vášnivější atmosféru. Spokojenost bude zaručena.

A až bude třeba zbytek lubrikačního gelu odstranit, stačí použít čistou vodu. U kvalitních lubrikačních gelů se můžete těšit na jejich sametovou konzistenci a velmi snadnou omyvatelnost. Nehrozí ani žmolky, lepení a další nekomfortní pocity. Je ale třeba vybírat opravdovou kvalitu. Proto už nezbývá než popřát šťastný výběr a mnoho spokojených chvil, které zažijete také díky němu.