Masturbovat s lubrikačním gelem

Všichni vědí o co jde, všichni znají výrazy masturbovat, onanovat, ukájet se... ale veřejně se na toto téma diskutuje méně, než o tradičním sexu. Ještě několik desítek let zpět, byl onanující člověk považován za duševně nemocného jedince. Stejně tak ještě nedávno kolovaly věrohodné zprávy jak při časté masturbaci vysychá mícha. Vše však jde kupředu a naštěstí i osvěta intimních a sexuálních otázek. Jak je to tedy s masturbací a proč je lepší použít kvalitní lubrikační gel?

 

slecna_postel_mastu

 

Nemusíte mít strach, mícha vám určitě nevyschne ať už použijete gel nebo ne. Masturbace odjakživa patří k lidskému životu. A nejen k lidskému. Psi, koně, opice... zvířata mají tyto touhy také, jelikož jim tělem kolují hormony a pokud jich mají v danou chvíli přebytek, prostě se uvolní. Na rozdíl od nás lidí nemají předsudky a tak jim většinou na rozdíl od nás nevadí ani obecenstvo. Podle průzkumů jedné Britské univerzity, kterým už jejich průzkumy snad nikdo na světě nevěří, masturbují ženy pět krát za měsíc a muži dvanáctkrát za měsíc. Číslo je pravděpodobně úplně smyšlené nějakým redaktorem a žádná univerzita takové data nemá, ale všichni tušíme, že tyto čísla jsou zcela jistě spodní hranice reálných čísel. Jelikož jak řekl kdysi dávno Sigmund Freud: "Kdo tvrdí, že nikdy neonanoval, onanuje dodnes.

 

Masturbace u mužů i žen je založena na velmi jednoduchém principu. Fyzická stimulace intimních partií. Lépe řečeno, těch nejcitlivějších částí intimních partií. Stimulaci klitorisu, žaludu, bradavek, nebo prostaty provádíme většinou třením ruky, nebo použitím erotické hračky. A zde se právě dostáváme k použití lubrikačních gelů. Lubrikační gely totiž snižují tření, což zjednodušeně znamená, že vše klouže tak nějak lépe, než bez použití. Neznamená to, že bez použití lubrikačního gelu nelze navodit příjemné pocity vedoucí k vyvrcholení. Znamená to, že s gelem je průběh komfortnější, jemnější, hladší. Znamená to, že i ti nejvíce rozvášnění jedinci, kteří mají tuto potřebu velmi často, nemusí mít strach z oděrek, poškozené, či odřené kůže na citlivých částech těla a způsobení zbytečných drobných poranění. Pokud občas při takových intimních situacích používáte vlastní sliny, nedělejte to! Narušujete tím rovnováhu bakterií v intimních částech a rapidně zvyšujete pravděpodobnost kvasinkové infekce. Věřte, že to není nic příjemného a nestojí to za to.

 

Použití lubrikačního gelu při onanování vlastně nemá jedinou nevýhodu. Ano, někdo by mohl namítnout, že je třeba gel umýt. Předpoklad je, že po takové aktivitě se půjdete stejně umýt a pokud použijete lubrikační gel na vodní bázi, umytí vodou je velmi snadné i bez použití mýdla a nezanechá jedinou stopu. Proč tedy nevyzkoušet vyšší level při intimní chvíli. Kdo zkusil, už nechce jinak.

 

 Logo-small size

  

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.